Купівля міжкімнатних дверей: заміряємо дверний проріз

Важливість міжкімнатних дверей не обговорюється. Це засіб зонування житлового та нежитлового простору, що несе до того ж чималу декоративну навантаження, якщо мова йде про простий квартирі. В офісі вони ще більш необхідні, оскільки забезпечують ту ж розмежувальну функцію, а також функцію представництва. Як і будь-яка інша меблі або предмет інтер’єру, міжкімнатні двері вказує на те, приміщення якого рівня знаходиться за нею. У будинку цього немає, зате тут на перший план виходить стилістика, особливо якщо це приміщення дитячої.

Одним словом, якщо хочете вибрати міжкімнатні двері київ, то це дуже важливий захід. Багато хто починає цей процес з оцінки матеріалів вироби, його конструкційних особливостей і інших важливих речей. Це правильно. Але вибравши потрібну модель, доводиться згадувати інженерні навички, уважно прораховуючи розміри дверного отвору і самої покупки. Це найважливіший момент, оскільки при неправильних вимірах можна просто потрапити в халепу. В даному матеріалі коротко пройдемося по темі і з’ясуємо, як слід правильно і точно заміряти дверний проріз.

Інструмент, який знадобиться

Для точності і зручності процесу слід озброїтися необхідним інструментарієм. Підручних засобів потрібно всього нічого. Будуть потрібні:

  • рулетка;
  • будівельний рівень;
  • папір і олівець.

Краще фіксувати розміри коробки для майбутньої міжкімнатних дверей удвох. Так зручніше і надійніше, хоча і одна людина з цим цілком впорається при достатній своєї пильності.

Коротка інструкція по виміру

Отже, інструментарій під рукою, можна починати. Призначення паперу і олівця буде цілком традиційним. Складається план дій щодо фіксації розмірів.

  • на папері накреслив дверний проріз;
  • за допомогою рівня перевіряється ступінь вертикальної і горизонтальної площин рамки отвору;
  • за допомогою рулетки вимірюються висота і ширина рамки для дверей, а також її товщина;
  • вся інформація по розмірам записується.

Слід зазначити, що прорахунок розмірів і ширини стіни краще повторити кілька разів і з різних позицій. Так надійніше. Далі за планом більш докладна інструкція, як заміряти ширину і висоту дверного отвору для майбутніх міжкімнатних дверей.

Як заміряти ширину рамки для дверей?

Фіксацію розміру отвору можна почати з виміру ширини. Обов’язково слід зафіксувати показники в 3-х місцях – верхній, нижній і середній частині по ширині. Полотно міжкімнатних дверей має точно підходити за цим показником, інакше виріб буде або провисати, або просто не увійде в рамку. Стандартні величини тут – 60-90 см. Товщина коробки двері зазвичай коливається в діапазоні 2-4 см. Тому оптимальною буде ширина рамки 64-68, 74-78, 84-88 і 94-98 см.

Як зафіксувати висоту міжкімнатних рамки?

Від правильності виміру висоти дверного отвору залежить те, чи встане взагалі міжкімнатні двері в рамку. Розмір виробу повинен укладатися в рамку по висоті як більярдна куля в лузу. Принцип фіксації розміру по висоті той же, що і при вимірюванні ширини. Береться верхня, середня і нижня площини. Їх них слід вибрати мінімальний показник. При обліку товщини коробки 2-4 см. І стандарту висоти дверного полотна в 2 м., Оптимальною можна вважати висоту рамки в 205-208 см.

Замір товщини стінки

При всій важливості обчислити оптимальне поєднання розмірів міжкімнатного простору і самої дверної конструкції, не можна забувати про фіксацію товщини стіни в отворі. Ширина коробки для міжкімнатних дверей зазвичай становить близько 7 см. Буває так, що ширина стінки перевищує цю межу. Таке незгоду в розмірах можна прибрати за допомогою додаткової планки. Їх параметри коливаються в діапазоні 10-20 см. Якщо міжкімнатні двері доводиться ставити в стінку товщиною не менше 25 см, додаткова планка тут не допоможе. В такому випадку робиться укіс коробки.